Sablator

În calitate de Sablator , acorzi o mare importanță calitatii rezultatului final. Material finisat perfect și ingrijit: pentru asta te orientezi. Dezvolta-te ca Sablator la o mare companie metalurgică într-o echipă unită și vezi zilnic rezultatele muncii tale!

Ede Olanda Contract permanent 40 ora
Aplica direct

Ce vei face?

Ca Sablator te preocupă pre-procesarea corectă și pregătirea elementelor metalice pentru finisare. Evaluezi starea elementelor metalice și prelucrezi suprafața cu echipamente de sablare de înaltă presiune. Apoi verifici rugozitatea suprafeței și te asiguri că elementele îndeplinesc cerințele de livrare. În calitate de  Sablator, esti implicat și în:

  • Lustruirea elementelor metalice cu instrumente de slefuit.
  • Curăţarea şi finisarea suprafeţelor metalice mari.
  • Verificarea elementelor metalice pentru standardele de calitate.

Care sunt responsabilitatile tale?

În calitate de Sablator ai un aport important în aspectul și calitatea materialului. Esti responsabil de prelucrare, dar si de evaluarea elementelor metalice. Lucrezi cu atenție și oferi calitate. Astfel contribui activ la rezultatul final! În plus, știi să iti garantezi siguranța proprie și a colegilor tai pe parcursul întregului proces.

Ce iti oferim? Ce iei cu tine? echipa ta
Wat hebben wij te bieden? Ce iei cu tine? echipa ta

Despre Eurotemp

In cadrul Eurotemp lucrezi pentru companii olandeze din diverse sectoare. Iar noi lucrăm pentru tine. Dorim ca tu sa te poti dezvolta si sa te simti ca acasa la locul tau de munca. De aceea nu trebuie să alegi între un contract stabil, un salariu bun (plătit săptămânal), colegi amabili sau o provocare frumoasă. Este foarte normal pentru noi sa le oferim pe toate. Ne ocupăm de chestiunile administrative, pentru ca tu să te poți concentra pe munca ta și pe viitorul tau.

Aplica sau afla mai multe

Aplica sau afla mai multe? Să bem o ceașcă de cafea si sa vorbim depre posibilitati? Aș fi bucuros să iti spun mai multe. Trimite-mi un mesaj și vom programa imediat o întâlnire. De asemenea, poți aplica imediat!

nbarsan@eurotemp.nl Vorbeste cu Nicoleta via WhatsApp uita-te la Nicoleta pe LinkedIn

E intersant pentru tine?

Galvanizator

Heerhugowaard Olanda Contract permanent 40 ora

În calitate de Galvanizator, iti place să iti asumi responsabilitatea pentru întregul proces într-o echipă strânsă. Material finisat perfect și ingrijit: pentru asta te orientezi. Dezvolta-te ca Galvanizator la unul dintre liderii de piață în galvanizarea metalelor și vezi rezultatele muncii tale în fiecare zi!

Priveste postul

Dieren Olanda Contract permanent 40 ora

Kampen Olanda Contract permanent 40 ora